Martin Lindstrom ‘s Buyology Symposium en Europese jongerentrends op Youthwatching '09
24/11/2008

10% reductie voor PUB-lezers.
Op 12 december presenteert marketinggoeroe Martin Lindstrom zijn nieuwste boek Buyology tijdens Youthwatching '09, European Youth Marketing Summit. De eerste en ook enige mogelijkheid om hem in de ons omliggende landen aan het werk te zien. Hij brengt ‘s ochtends Buyology met een Brandchild saus en eindigt de dag met een extra workshop.
Tijdens deze eendaagse powershop staan volgende vragen centraal:
- Wie zijn de jongeren van nu?
- Hoe zijn deze jongeren te bereiken?
- Hoe houd je deze jongeren vast?
Naast Martin Lindstrom komen onder andere ook Antti Öhrling (Blyk), Cameron Saunders (Channel 4), Maarten Leyts (Trendwolves) en Lorenz Bogaert (Netlog) een presentatie geven.
De rode draad van het symposium vormt het Europees Jongeren Trendrapport van Trendwolves dat onderzoek deed naar dominante Europese jongerentrends voor 2009. Het lijvige rapport komt er o.a. na gesprekken met honderden jongeren in onze Europese steden en een bevraging in zes talen bij meer dan 25.000 jongeren tussen 14 en 25 jaar oud. Naast inzichten en onderzoeksresultaten worden ook concrete businessvertalingen aangereikt.
Willem Sodderland (Buzzer), Nico Ruell (Red Bull), Nalden (Nalden.net), Jeroen Boschma (Generation Einstein), Herman Konings (Pocket Marketing/nXt), Thijs Boon (Vice) en Erik Van den Branden (Deloitte) maken het programma compleet, dat verder wordt aangevuld met jongerenpanels en een talentcorner voor jong Europees talent.
Youthwatching '09 vindt plaats op 12 december 2008 in de Eskimo Fabriek in Gent. Meer informatie is te vinden op www.youthwatching.com.
PUB biedt als mediapartner een korting van 10% (niet cumuleerbaar met andere kortingen) aan zijn trouwe lezers. Mis dit voordeelaanbod niet en voer de promotiecode “PUB” in bij de promotiecode onderaan de link http://youthwatching.com/subscribe/subscribe-now/
PDF
advertentie youthwatching